مجله نقد و بررسی iRev.ir

فهرست

رنو ساندرو استپ وی – Sandero Stepway

5.5

رنو ساندرو استپ وی – Renault Sandero Stepway در مجله تخصصی نقد و بررسی iRev.ir

ساندرو استپ وی، از یک هاچ بک سوپرمینی به یک کراس اوور کوچک سایز مبدل شده است. این خودرو جدید به عنوان یک کراس اوور تغییراتی از لحاظ ابعاد نسبت به مدل هاچ بک خود داشته است، ساندرو استپ وی ۴ میلی متر افزایش طول و ۱سانتی متر عریض تر شده و با توجه به کراس اوور بودنش ۱سانتی متر مرتفع شده و طول، عرض و ارتفاع آن به ترتیب ۴۰۲۴ ،۱۷۵۳ و ۱۵۴۴ میلی متر است.

در قسمت جلویی خودرو طراحی اسپرت تر و جسورانه تری نسبت به مدل هاچ بک دیده می شود، استفاده از رنگ مشکی برای کاسه چراغ ها و تریم مشکی برای جلو پنجره حس خوبی رو القا می کند و از آن حس خلا و سادگی بیش از حد موجود در نسخه هاچ بک کاسته شده است. به لطف استفاده از فلاپ های مشکی در جلو، گلگیرها و عقب خودرو حس خامی در طراحی بهبود یافته و یک حس عضلانی و اسپرت بودن رو القا می کند که به ماهیت کراس اوور بودن خودرو کمک می شود.

فضای داخلی خودرو به مقدار بسیار کمی بزرگ شده و تریم داخلی خودرو مانند مدل هاچ بک می باشد البته احتمال تغییرات جزیی در نسخه داخلی وجود دارد.

ساندرو استپ وی مثل نسخه هاچ بک خود روی پلت فرم ال۹۰ بناشده و وجه مشترکات زیادی باهم دارند. این خودرو به پیشرانه کی۴ام مجهز می باشد، این پیشرانه ۱۶۰۰ لیتر حجم دارد که بین ۴ سیلندر خطی تقسیم می شود و قادر است قدرتی برابر ۱۰۵ اسب بخار و گشتاوری حدود ۱۴۰ نیوتن متر تولید کند همچنین قدرت این موتور توسط یک گیربکس ۵سرعته دستی یا ۴سرعته اتوماتیک به چرخ های جلو منتقل می شود.

استپ وی بر روی پلتفرم ال۹۰ بنا شده و همان قلب تپنده ال۹۰ وظیفه راهبری ساندرو را به عهده دارد، یعنی در واقع این خودرو جواب خود را در بازار ایران پس داده و به منزله برخی اطمینان های حاصل از ال۹۰ و ساندرو هاچ بک دغدغه های مربوط به خرید یک خودرو تازه وارد بهبود می یابد. پس می توان نتیجه گرفت با وجود برخی سادگی ها و کمبود عوامل محرک در استپ وی، موفقیت خوبی را با توجه به پیشینه و برندش در بازار بدست آورد.

رنو ساندرو استپ وی همان ساندرو هاچ بک می باشد که بدون تغییرات اساسی تنها کمی بلند قامت تر شده و از یک هاچ بک به یک کراس اوور تبدیل شده است. ساندرو استپ وی یک خودروی کامپکت شهری می باشد با ابعاد مناسب برای ترافیک های شهری و مصرف سوختی معقول. در ساندرو به دنبال تجملات و تجهیزات لوکس نباشید، ساندرو استپ وی یک کراس اوور مصرفی بوده و تماما خلاصه شده در قیمتش می باشد.

نقد و بررسی رنو ساندرو استپ وی - Renault Sandero Stepway

نقد و بررسی رنو ساندرو استپ وی – Renault Sandero Stepway

کاتالوگ مشخصات رنو ساندرو استپ وی - Sandero Stepway

کاتالوگ مشخصات رنو ساندرو استپ وی – Sandero Stepway

نمای ۳D سه بعدی – ۳۶۰ درجه  رنو ساندرو استپ وی – Renault Sandero Stepway در لینک زیر (بر روی تصویر کلیک کنید):

نمای 3D سه بعدی – 360 درجه  رنو ساندرو استپ وی - Renault Sandero Stepway

نمای ۳D سه بعدی – 360 درجه رنو ساندرو استپ وی – Renault Sandero Stepway

ویدیوهایی از رنو ساندرو استپ وی – Renault Sandero Stepway

قیمت رنو ساندرو استپ وی – Renault Sandero Stepway


iRev.ir-Line1

بررسی دنیای خودرو

بررسی عصر ایران

بررسی پردیس خودرو

بررسی دیجیاتو

بررسی جوان خودرو

بررسی ۱Car

بررسی دیجی کالا مگ

بررسی Carbalad

دسته بندی ها خودروهای 50 تا 100 میلیونی, دسته‌بندی نشده, ماشین

دیدگاه